LVII i LVIII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Wrocław 01-02.09.2018r

Czas na skróconą relację z LVII i LVIII Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych Wrocław 1-2.09.2018′ na której zaprezentowaliśmy cztery koty w najmłodszej grupie wiekowej (kitten), jednego kocura dorosłego oraz trzy maluchy w klasie miotów.
Wyniki naszych kotów kształtują się następująco:

Easy to Love Kitty Garden*PL – koteczka naszej hodowli, w kolorze czarny arlekin, 4,5 miesiąca, sobota: EX1, NOM BIS, BEST IN SHOW kitten – NAJPIĘKNIEJSZE KOCIE WYSTAWY, niedziela: EX1 i SPECIAL PRICE – JUDGES SWEETHEART – NAGRODA SPECJALNA przyznana przez sędzię Laurę Scholten (Holandia). Easy to Love jest pierwszym (jeśli się nie mylimy) w historii polskich wystaw FIFe kotem brytyjskim w kolorze czarny arlekin, który wygrał BEST IN SHOW.

Spectacular Revival*RU – nasz kocurek niebieski, 6,5 miesiąca, sobota: EX1, NOM BIS, niedziela: EX1, NOM BIS, BIS, BEST IN SHOW kitten – NAJPIĘKNIEJSZE KOCIE WYSTAWY.

Amma Rosa Kitty Garden*PL – koteczka naszej hodowli, kolor niebieski szylkret arlekin, 5,5 miesiąca, sobota: EX1, niedziela: EX1, NOM BIS 

Dalmatina Kitty Garden*PL – koteczka naszej hodowli, w kolorze 6,5 miesiąca, sobota: EX1, niedziela: EX1, NOM BIS (dwa głosy w BEST IN SHOW)

IC Alpha Cesar Kitty Garden*PL – kocur naszej hodowli, w kolorze niebieski bikolor, 2 lata, sobota: EX2. Na kondycji Cesara odbił się niestety mocno sezon kryć i nie udało mu się utrzymać szczytowej formy do wystawy.

W klasie miotów otrzymaliśmy trzecie miejsce.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych kotów, w szczególności z naszego tegorocznego przychówku.
W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Znajomym oraz Kocim Miłośnikom i Nowym Domkom urodzonych u nas kotów za tak liczne przybycie na wrocławską wystawę, wsparcie, upominki i doping w oba dni 🙂 Zawsze jest to dla nas wielką radością- DZIĘKUJEMY WAM!